- TEFAL
- Ново

Цена
€389 00 / 760 82 лв
с ДДС
В Наличност


Мощният парогенератор, който ви помага да постигнете перфектни резултати при гладене.
Парогенератор Tefal Pro Express Vision осигурява достатъчно мощност на суровата пара за всичките ви нужди от гладене и гладене с пара, с усъвършенствана технология за подобрена грижа за дрехите ден след ден.Открийте по-лесна и гладка грижа за дрехите с революционната система Smart LED Vision за пълна видимост, изключително мощна пара за перфектни резултати, гладене и гладене с пара 2 в 1 за по-дълги сесии и корекции в последната минута и много други.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 3000 W |
| Регулираща се пара, g/min | 180 g/min; Extra steam- 800 g/min |
| Налягане на парата, bars | 9.0 bar |
| Концентрирана пара на върха | Precision Tip and Smart LED Vision |
| Вертикална пара | yes |
| Пулверизатор | - |
| Настройка на пара и температура | Manual |
| Покритие на плочaта | Durilium Airglide Autoclean |
| Дължина на кабела, m | 1.6 m |
| Вместимост на резервоара за вода, l | 1.2 l |
| Изваждащ се резервоар за вода | yes |
| Автоматично изключване | yes |
| Анти-калциева система | Draining system |
| Еко режим | - |
| Заключваща система | yes |
| Отделение за съхранение на кабела | yes |
| Отделение за съхранение на парния маркуч | yes |
| Цвят | Black & Gold |
| Други | Heat up time- 2 min; Durilium AirGlide Autoclean |
| Приложение | за дома |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 3000 |
| Регулираща се пара, g/min | 180 |
| Налягане на парата, bars | 9.0 |
| Автоматично изключване | Да |
| Настройка на пара и температура | Manual |
| Цвят | Black |
| Дължина на кабела, m | 1.6 |
| Подкатегория | Уреди за гладене |
| Вместимост на резервоара за вода, l | 1.2 |
| Приложение | за дома |
| Анти-калциева система | Да |
| Еко режим | Не |
| Заключваща система | Да |
| Вертикална пара | Да |
| Концентрирана пара на върха | Да |
| Пулверизатор | Не |
| Тегло | 6.03кг |
Tefal GV9823E1 Steam Station Pro Express V Парогенератор
Гладете без усилия с Tefal GV9823E1 Steam Station Pro Express V. Мощното му налягане от 6,5 бара и непрекъснатата пара до 120 г/мин проникват дълбоко в тъканите, премахвайки гънките за миг. Големият резервоар от 1,5 л ви позволява да гладите по-дълго без доливане, а усъвършенстваната система против накип гарантира дълготрайна работа.
Ключови Предимства
- Мощна пара — 6,5 бара налягане и 120 г/мин непрекъсната пара за професионално гладене.
- Голям капацитет — 1,5 л подвижен резервоар за продължителни сесии.
- Система против накип — Вградена защита предотвратява образуването на котлен камък за постоянна пара.
- Бързо загряване — Готов за работа само за 2 минути.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1900 W |
| Налягане на парата | 6,5 бара |
| Непрекъсната пара | 120 г/мин |
| Капацитет на резервоара | 1,5 л |
| Време за загряване | 2 мин |
| Автоматично изключване | Да |
| Анти-накип | Да |
| Цвят | Бял/Син |
Какво има в кутията
- Tefal GV9823E1 Парогенератор
- Дъска за гладене (не е включена)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









